Dla gastronomii

Prokopiuk Agro to gospodarstwo z rodzinną tradycją, które prowadzimy ponad 10 lat.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, poza kilkoma odmianami ziemniaka w ofercie znajdują się inne świeże warzywa oraz wysokiej jakości kiszonki. Staramy się, aby nasz asortyment mógł zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów gastronomii.

Jakość, której możesz być pewien

Kupując warzywa w naszym gospodarstwie możesz mieć pewność, że wybierasz do swojej kuchni to, co dobre, świeże i smaczne. Jesteśmy lokalnymi dostawcą działającym bez pośredników.

Nasz sposób uprawy to ciągłe poszukiwanie “złotego środka”, łączenie najnowszych osiągnięć nauk rolniczych z elementami rolnictwa ekologicznego.

Specjalizacją gospodarstwa jest uprawa ziemniaków różnych odmian. Stawiamy na jakość, a  naszymi odbiorcami jest głównie podlaska gastronomia, którą tworzą ludzie podchodzący z pasją do gotowania, to szefowie kuchni ceniący sobie smak i jakość. Ktoś powie to tylko ziemniaki… ale dla nas to niedocenione, niezastąpione warzywo, posiadające wiele typów kulinarnych, możliwe do przygotowania na setki sposobów.

Kompleksowa obsługa klientów

Poważne podejście do klienta i szacunek to dla nas priorytet. Wiemy, jak bardzo ważna jest terminowość dostaw w branży gastronomicznej. Dlatego pracujemy codziennie, aby nasi klienci mogli otrzymać swoje zamówienie już od godziny 7 rano, przez 6 dni w tygodniu wyłączając niedziele.

Współpraca długoterminowa

Cieszymy się, że różne lokale gastronomiczne, w tym restauracje, hotele i stołówki współpracują z nami długofalowo. Jest to dla nas motywacja i nagroda do dalszej pracy.
Zapraszamy do współpracy firmy, które jeszcze nie miały okazji się u nas zaopatrzyć. Gwarantujemy najwyższej jakości warzywa oraz sprawną obsługę.

Gdzie dowozimy nasze warzywa

Dowozimy warzywa do przedsiębiorców działających w mieście Białystok, ale także na obrzeżach miasta. Obsługujemy pobliskie okolice Białegostoku i Hajnówki w promieniu do 80 km. Warto pamiętać, że zamówienie w  należy złożyć na dzień przed planowaną dostawą.

Gdzie można nas znaleźć

Nasze warzywa przechowujemy w profesjonalnej chłodni na terenie naszego gospodarstwa, tj. w miejscowości Trywieża (woj. podlaskie) i to stąd dowozimy warzywa i kiszonki do naszych klientów.

 

Kontakt

mail: dariusz@prokopiukagro.pl,  tel. +48 731 237 111

Zapraszamy do współpracy.