Pozdrawiamy z Trywieży!

3, 2, 1… Start! Zaczynamy wspólną przygodę. 

Witamy na oficjalnym blogu gospodarstwa Prokopiuk Agro, które mieści się w podlaskiej wsi Trywieża, nieopodal Puszczy Białowieskiej!

Jest nam bardzo miło, że możemy Cię tutaj gościć.

Mamy nadzieję, że dołączysz do grona sympatyków naszej zdrowej żywności i zostaniesz tu z nami na dłużej. Blog powstał z myślą o miłośnikach zdrowych warzyw, uprawianych w sposób naturalny, którzy cenią sobie ich naturalny smak oraz wartości odżywcze i prozdrowotne wynikające ze sposobu ich uprawy.

Co zmotywowało nas do jego założenia?
Od dawna pragnęliśmy stworzyć swoje miejsce nie tylko w środku naszej wsi, ale również we wsi nieco szerszej bo internetowej ;).  To miejsce mamy nadzieję pozwoli nam wprowadzić Cię, nasz Gościu, do niezwykłego świata naszej codzienności. Mamy też ambicje by edukować Cię na temat warzyw, które uprawiamy, ze szczególnym naciskiem na ukochane przez nas ziemniaki!

Będziemy starali się regularnie dostarczać Ci przydatnych i wartościowych treści. Czy mówiliśmy już, że uwielbiamy inspirować? To właśnie dlatego znajdziesz na naszej stronie także sprawdzone przepisy na smaczne dania, które przygotujesz z wykorzystaniem naszych warzyw.

Ujawnimy Ci również kilka naszych rodzinnych “sekretnych” przepisów na najlepsze potrawy z Podlasia, które gotowały nasze mamy, babcie i prababcie. A możesz nam wierzyć, że są naprawdę pyszne i w większości bardzo mało znane nawet w podlaskiej krainie.
Co więcej, do współpracy zaprosiliśmy także najlepszych kucharzy z Podlasia, którzy regularnie gotują na bazie naszych warzyw. Spodziewaj się zatem, że i oni czasami zdradzą tu swoje sekrety kulinarne.

Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy Twoją ciekawość i będziesz na bieżąco śledził nasze wpisy na blogu oraz na serwisach społecznościowych Facebook oraz Instagram.

Ciao!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do nas

Zamówienia oraz pytania można przesyłać poprzez poniższy formularz kontaktowy.